HHV-50FR-52-470K
DigiKeys varenummer
13-HHV-50FR-52-470KTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-HHV-50FR-52-470KCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
HHV-50FR-52-470K
Beskrivelse
RES 470K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
470 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HHV-50FR-52-470K Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)