HHV-50FR-52-3M92
DigiKeys varenummer
HHV-50FR-52-3M92-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HHV-50FR-52-3M92
Beskrivelse
RES 3.92M OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
3.92 MOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)