HHV-50FB-52-348K
DigiKeys varenummer
HHV-50FB-52-348K-ND
Producenter
Producentens varenummer
HHV-50FB-52-348K
Beskrivelse
RES 348K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
348 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)