HHV-25JT-52-22M er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 811
Datablad
22 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HHV-25JT-52-22M
DigiKeys varenummer
13-HHV-25JT-52-22MCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-HHV-25JT-52-22MTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
HHV-25JT-52-22M
Beskrivelse
RES 22M OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)