HHV-25FR-52-680K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 962
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
680 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HHV-25FR-52-680K
DigiKeys varenummer
680KGATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HHV-25FR-52-680K
Beskrivelse
RES 680K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
HHV-25FR-52-680K Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)