HHV-25FR-52-1M8
DigiKeys varenummer
13-HHV-25FR-52-1M8TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-HHV-25FR-52-1M8CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
HHV-25FR-52-1M8
Beskrivelse
RES 1.8M OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HHV-25FR-52-1M8 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)