HHV-25FB-52-330K
DigiKeys varenummer
HHV-25FB-52-330K-ND
Producenter
Producentens varenummer
HHV-25FB-52-330K
Beskrivelse
RES 330K OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Højspænding, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)