FRM-50JT-52-100R det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 5.172
Datablad
100 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FRM-50JT-52-100R
DigiKeys varenummer
100AYTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FRM-50JT-52-100R
Beskrivelse
RES 100 OHM 5% 1/2W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FRM-50JT-52-100R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)