FRM-25JT-52-1R det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 10.055
Datablad
Opgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 2.567
Datablad
Opgradering
1 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FRM-25JT-52-1R
DigiKeys varenummer
1.00DCTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FRM-25JT-52-1R
Beskrivelse
RES 1 OHM 5% 1/4W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FRM-25JT-52-1R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)