FMP200JR-52-1K2
DigiKeys varenummer
1.2KZTR-ND - Tape & Reel (TR)
1.2KZCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
FMP200JR-52-1K2
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 5% 2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 kOhms ±5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FMP200JR-52-1K2 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,154" diam. x 0,354" L (3,90mm x 9,00mm)