FKN50SJR-52-4R7
DigiKeys varenummer
13-FKN50SJR-52-4R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-FKN50SJR-52-4R7CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
FKN50SJR-52-4R7
Beskrivelse
RES 4.7 OHM 5% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FKN50SJR-52-4R7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)