FKN500JR-91-47R er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
47 Ohms ±5% 5W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FKN500JR-91-47R
DigiKeys varenummer
FKN500JR-73-47R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FKN500JR-91-47R
Beskrivelse
RES 47 OHM 5% 5W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FKN500JR-91-47R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,315" diam. x 0,965" L (8,00mm x 24,50mm)