FKN400JR-73-56R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
56 Ohms ±5% 4W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FKN400JR-73-56R
DigiKeys varenummer
FKN400JR-73-56R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FKN400JR-73-56R
Beskrivelse
RES 56 OHM 5% 4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FKN400JR-73-56R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,256" diam. x 0,689" L (6,50mm x 17,50mm)