FKN-50JR-52-7R5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
7.5 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FKN-50JR-52-7R5
DigiKeys varenummer
FKN-50JR-52-7R5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FKN-50JR-52-7R5
Beskrivelse
RES 7.5 OHM 5% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
FKN-50JR-52-7R5 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)