FAE100JT-73-10R
DigiKeys varenummer
FAE100JT-73-10R-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
FAE100JT-73-10R
Beskrivelse
RES 10 OHM 5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammesikker, Smeltelig, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,197" diam. x 0,453" L (5,00mm x 11,50mm)