CS1206KKX7RDBB102
DigiKeys varenummer
13-CS1206KKX7RDBB102TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CS1206KKX7RDBB102CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CS1206KKX7RDBB102DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS1206KKX7RDBB102
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CS1206KKX7RDBB102 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)