CS1206KKX7RBBB681
DigiKeys varenummer
13-CS1206KKX7RBBB681TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CS1206KKX7RBBB681CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CS1206KKX7RBBB681DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS1206KKX7RBBB681
Beskrivelse
CAP CER 680PF 500V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CS1206KKX7RBBB681 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)