CS1206KKX7R0BB105
DigiKeys varenummer
13-CS1206KKX7R0BB105TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CS1206KKX7R0BB105CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CS1206KKX7R0BB105DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CS1206KKX7R0BB105
Beskrivelse
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CS1206KKX7R0BB105 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)