CS0805KKX7R8BB224 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 2.511
Datablad
0.22 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CS0805KKX7R8BB224
DigiKeys varenummer
13-CS0805KKX7R8BB224TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CS0805KKX7R8BB224
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)