CQ0201CRNPO9BN1R5
DigiKeys varenummer
13-CQ0201CRNPO9BN1R5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CQ0201CRNPO9BN1R5
Beskrivelse
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)