CQ0201ARNPO9BN3R3
DigiKeys varenummer
13-CQ0201ARNPO9BN3R3TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CQ0201ARNPO9BN3R3CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CQ0201ARNPO9BN3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CQ0201ARNPO9BN3R3
Beskrivelse
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 pF ±0,05pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±0,05pF
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)