CFR-50JR-52-430K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 2.468
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 666
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 3.908
430 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CFR-50JR-52-430K
DigiKeys varenummer
CFR-50JR-52-430K-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-50JR-52-430K
Beskrivelse
RES 430K OHM 5% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
0/-700ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,130" diam. x 0,354" L (3,30mm x 9,00mm)