CFR-25JT-52-1K
DigiKeys varenummer
13-CFR-25JT-52-1KCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CFR-25JT-52-1KTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JT-52-1K
Beskrivelse
RES 1K OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR-25JT-52-1K Modeller
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)