CFR-25JR-PN150R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 11.712
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 1.822
Datablad
150 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CFR-25JR-PN150R
DigiKeys varenummer
CFR-25JR-PN150R-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JR-PN150R
Beskrivelse
RES 150 OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)