CFR-25JR-52-470R
DigiKeys varenummer
13-CFR-25JR-52-470RTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CFR-25JR-52-470RCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JR-52-470R
Beskrivelse
RES 470 OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
EDA/CAD-modeller
CFR-25JR-52-470R Modeller
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)