CFR-25JR-52-430K
DigiKeys varenummer
13-CFR-25JR-52-430KTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CFR-25JR-52-430KCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JR-52-430K
Beskrivelse
RES 430K OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
430 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR-25JR-52-430K Modeller
Temperaturkoefficient
0/-700ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)