CFR-25JB-52-2K7
DigiKeys varenummer
2.7KQBK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CFR-25JB-52-2K7
Beskrivelse
RES 2.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR-25JB-52-2K7 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,248" L (2,40mm x 6,30mm)