CFR-12JT-52-1K2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 1.203
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 4.992
Datablad
1.2 kOhms ±5% 0,167W, 1/6W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CFR-12JT-52-1K2
DigiKeys varenummer
CFR-12JT-52-1K2-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-12JT-52-1K2
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 5% 1/6W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)