CFR-12JR-52-30K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 8.116
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 0
Datablad
30 kOhms ±5% 0,167W, 1/6W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CFR-12JR-52-30K
DigiKeys varenummer
30KETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CFR-12JR-52-30K
Beskrivelse
RES 30K OHM 5% 1/6W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CFR-12JR-52-30K Modeller
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)