CFR-12JB-52-3K3
DigiKeys varenummer
3.3KEBK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CFR-12JB-52-3K3
Beskrivelse
RES 3.3K OHM 5% 1/6W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
3.3 kOhms ±5% 0,167W, 1/6W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR-12JB-52-3K3 Modeller
Temperaturkoefficient
-500/ +350ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)