CFR-12JB-52-100K
DigiKeys varenummer
100KEBK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CFR-12JB-52-100K
Beskrivelse
RES 100K OHM 5% 1/6W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±5% 0,167W, 1/6W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200 Kulfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CFR-12JB-52-100K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
0/-700ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,075" diam. x 0,134" L (1,90mm x 3,40mm)