CC1812KKX7RCBB223
DigiKeys varenummer
311-4563-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4563-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4563-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1812KKX7RCBB223
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1812KKX7RCBB223 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)