CC1812KKX7RABB683 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
Opgradering
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
0.068 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1812KKX7RABB683
DigiKeys varenummer
CC1812KKX7RABB683-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1812KKX7RABB683
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1812KKX7RABB683 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)