CC1812KKX7R0BB334
DigiKeys varenummer
311-4554-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4554-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4554-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1812KKX7R0BB334
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1812KKX7R0BB334 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)