CC1812JKX7R0BB334 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
KEMET
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 980
0.33 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1812JKX7R0BB334
DigiKeys varenummer
CC1812JKX7R0BB334-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1812JKX7R0BB334
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CC1812JKX7R0BB334 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)