CC1812JKNPOEBN221
DigiKeys varenummer
311-1182-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1182-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1182-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1812JKNPOEBN221
Beskrivelse
CAP CER 220PF 3KV C0G/NPO 1812
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1812JKNPOEBN221 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,15mm)