CC1812FKNPO9BN183 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
0.018 µF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CC1812FKNPO9BN183
DigiKeys varenummer
13-CC1812FKNPO9BN183TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CC1812FKNPO9BN183
Beskrivelse
CAP CER 0.018UF 50V C0G/NPO 1812
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1812FKNPO9BN183 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)