CC1808KKX7REBB152
DigiKeys varenummer
311-4540-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4540-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4540-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1808KKX7REBB152
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 3KV X7R 1808
Detaljeret beskrivelse
1500 pF ±10% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1808KKX7REBB152 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)