CC1808JKNPOEBN330
DigiKeys varenummer
311-4533-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4533-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4533-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1808JKNPOEBN330
Beskrivelse
CAP CER 33PF 3KV C0G/NPO 1808
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1808 (4520 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1808JKNPOEBN330 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,079" B (4,50mm x 2,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)