CC1210MKX7R9BB106 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
YAGEO
På lager: 91.877
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 36.118
Datablad
Direkte
TDK
Taiyo Yuden
På lager: 495
Taiyo Yuden
Opgradering
KEMET
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Similar
TDK
På lager: 787
Similar
Murata Electronics
10 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.