CC1210KKX7RCBB332
DigiKeys varenummer
13-CC1210KKX7RCBB332TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1210KKX7RCBB332CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1210KKX7RCBB332DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1210KKX7RCBB332
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 1KV X7R 1210
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1210KKX7RCBB332 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)