CC1210KKX7R8BB474
DigiKeys varenummer
311-3654-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3654-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-3654-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1210KKX7R8BB474
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 25V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1210KKX7R8BB474 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,15mm)