CC1210JKNPOBBN471
DigiKeys varenummer
13-CC1210JKNPOBBN471TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1210JKNPOBBN471CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1210JKNPOBBN471DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1210JKNPOBBN471
Beskrivelse
CAP CER 470PF 500V C0G/NPO 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1210JKNPOBBN471 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)