CC1206MKX5R6BB476
DigiKeys varenummer
311-3453-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-3453-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-3453-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206MKX5R6BB476
Beskrivelse
CAP CER 47UF 10V X5R 1206
Producentens standard leveringstid
36 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF ±20% 10V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206MKX5R6BB476 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)