CC1206KRX7R9BB563
DigiKeys varenummer
311-4488-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4488-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-4488-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KRX7R9BB563
Beskrivelse
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.056 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206KRX7R9BB563 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)