CC1206KRX7R9BB103
DigiKeys varenummer
311-1174-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1174-1-ND - Afskåret tape (CT)
311-1174-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KRX7R9BB103
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206KRX7R9BB103 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,033" (0,85mm)