CC1206KRX7R0BB152
DigiKeys varenummer
13-CC1206KRX7R0BB152TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1206KRX7R0BB152CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1206KRX7R0BB152DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KRX7R0BB152
Beskrivelse
CAP CER 1500PF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1500 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206KRX7R0BB152 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)