CC1206KPNPOBBN221
DigiKeys varenummer
13-CC1206KPNPOBBN221TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1206KPNPOBBN221CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1206KPNPOBBN221DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KPNPOBBN221
Beskrivelse
CAP CER 220PF 500V C0G/NPO 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC1206KPNPOBBN221 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,028" (0,70mm)