CC1206KKX7RZBB682 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 5.995
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 1.895
Datablad
Direkte
TDK
Opgradering
KYOCERA AVX
Opgradering
KEMET
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
6800 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.