CC1206KKX7RZBB331
DigiKeys varenummer
13-CC1206KKX7RZBB331TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC1206KKX7RZBB331CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC1206KKX7RZBB331DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC1206KKX7RZBB331
Beskrivelse
CAP CER 330PF 630V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 pF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC1206KKX7RZBB331 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)